T: 07 30 99 400 | E: info@belbled.si
Probook 470 g2 akcija
Prva stran Pišite nam Novi artikli NAJ NAJ Servis Garancija Lokacija Kredit
Vrh » Katalog » Računalniške komponente » Trdi diski, shranjevanje podatko » SSD
Pregled po oddelkih
  Izbrani artikli


ASRock AB350M-HDV, DDR4, SATA3, USB3, HDMI, AM4 mATX

63,75€
na zalogi
  Kaj je novega?


HP EliteBook 850 G4 i7-7500U 16GB/512, LTE, Win10

1.657,86€
dobavljivo
APC AP9335T senzor temperature
Natisni stran




APC AP9335T senzor temperature

Cena: 79,04€
Dobavljivost: pokličite
Šifra artikla: AC136174
Vse cene so z 22% DDV

APC AP9335T Univerzalni senzor za merjenje temperature v vašem Data centru ali vaši omrežni omari. Združljive naprave NetBotz ga samodejno zaznajo. Lahko se enostavno podaljšaja s standardnim CAT 5/6 kablom do 30 m.

AP9335T 731304234012 APC 24 mesecev črna
Artikel je bil dodan v katalog dne 09.04.2018 16:32:36 uri. Zadnja posodobitev je bila izvedena dne 16.07.2018 17:12:48 uri.
  Poglejte tudi
APACER AS510S ProII 256GB 2,5
Mogoče vas zanima?
APACER AS510S ProII 256GB 2,5" SATA3 MLC (AP256GAS510SB-1) SSD
dobavljivo
59,57€
MIKROTIK S-35/53LC20D x2 Single Mode SFP modul
Mogoče vas zanima?
MIKROTIK S-35/53LC20D x2 Single Mode SFP modul
dobavljivo
65,45€
INTENSO High 240GB 2,5
Mogoče vas zanima?
INTENSO High 240GB 2,5" SATA3 (3813440) SSD
dobavljivo
65,45€
TP-LINK RE360 2.4&5GHz AC1200 WiFi ojačevalec extender
Mogoče vas zanima?
TP-LINK RE360 2.4&5GHz AC1200 WiFi ojačevalec extender
dobavljivo
64,09€
  Super ugodne cene
HP EliteBook 850 G4 i5-7200U 16GB/256, Win10 Pro
1.182,52€
dobavljivo
  Poglejte tudi
Belbled d.o.o.

    Skalna ulica 1
    8222 Otočec ob Krki
    Telefon: 07 30 99 400
    Faks: 07 30 99 401
    E-mail: info@belbled.si
    pon. - pet. / 10 - 12 in 13 - 17 ure
    sob. / 9 - 12 ure, ned. in praznike zaprto