T: 07 30 99 400 | E: info@belbled.si
Kaspersky akcija
Prva stran Pišite nam Novi artikli NAJ NAJ Servis Garancija Lokacija Kredit
Vrh » Katalog » Računalniške komponente » Trdi diski, shranjevanje podatko » SSD
Pregled po oddelkih
  Izbrani artikli


AMD Ryzen 7 1700 3,0/3,7GHz 20MB AM4 Wraith Spire hladilnik BOX procesor

285,10€
dobavljivo
  Kaj je novega?


ASUS DRW-24D5MT SATA DVD-RW črn BULK vgradni zapisovalec

13,63€
dobavljivo
KINGSTON microSDXC 128GB Canvas React Class10 UHS-I U3 (SDCR/128GB) spominska kartica
Natisni stran




SUPER CENA

Cena: 80,83€
Dobavljivost: dobavljivo
Šifra artikla: AC136734
Vse cene so z 22% DDV

Spominska kartica Kingston microSDXC Canvas React UHS-I U3 (SDCR/128GB) je narejena, da je hitra tako kot ste vi. Snema lahko 4K video ali hitre zaporedne posnetke, ko se akcija nikoli ne konča. Ne glede na to ali uporabljate najnovejši DSLR, kamero ali najzmogljivejši Android telefon ste lahko prepričani, da bodo vaši spomini vedno varno shranjeni. Priložen je adapter za uporabo v SD režah.
Canvas React kartice so testirane za trpežnost, tako da jo lahko vzamete s seboj kamorkoli s samozavestjo, da so vaši podatki varni.

- idealna za 4K posnetke in burst fotografije
- Class 10 UHS-I U3 hitrost
- vodoodpornost, zaščita pred rentgenskimi žarki na letališčih, odporna na temperaturo
- delovanje na: -25°C to 85°C
- shranjevanje na: -40°C do 85°C
- SD adapter

SDCR/128GB 740617276244 KINGSTON 128GB MicroSD UHS-I Speed Class 3 do 100MB/s do 80MB/s priložen SD adapter 60 mesecev
Artikel je bil dodan v katalog dne 09.04.2018 16:32:39 uri. Zadnja posodobitev je bila izvedena dne 20.04.2018 17:09:08 uri.
  Poglejte tudi
APACER AS350 Panther 240GB 2,5
Mogoče vas zanima?
APACER AS350 Panther 240GB 2,5" SATA3 TLC (AP240GAS350-1) SSD
dobavljivo
60,88€
MIKROTIK S-35/53LC20D x2 Single Mode SFP modul
Mogoče vas zanima?
MIKROTIK S-35/53LC20D x2 Single Mode SFP modul
dobavljivo
65,45€
KINGSTON 120GB M.2 SATA3 (SM2280S3G2/120G) SSD
Mogoče vas zanima?
KINGSTON 120GB M.2 SATA3 (SM2280S3G2/120G) SSD
dobavljivo
62,56€
TP-LINK TL-PA7010P KIT AV1000 powerline starter kit adapter
Mogoče vas zanima?
TP-LINK TL-PA7010P KIT AV1000 powerline starter kit adapter
dobavljivo
64,09€
  Prijava



Ste pozabili geslo?

Ustvari račun
  Super ugodne cene
FOLIJA BESTRON ZA VAKUMSKI STROJ DBS888 3X 10m
3,97€
dobavljivo
  Poglejte tudi
Belbled d.o.o.

    Skalna ulica 1
    8222 Otočec ob Krki
    Telefon: 07 30 99 400
    Faks: 07 30 99 401
    E-mail: info@belbled.si
    pon. - pet. / 10 - 12 in 13 - 17 ure
    sob. / 9 - 12 ure, ned. in praznike zaprto