T: 07 30 99 400 | E: info@belbled.si
Probook 470 g2 akcija
Prva stran Pišite nam Novi artikli NAJ NAJ Servis Garancija Lokacija Kredit
Vrh » Katalog » Računalniške komponente » Trdi diski, shranjevanje podatko » SSD
Pregled po oddelkih
  Izbrani artikli


APACER AS340 Panther 240GB 2,5

53,74€
dobavljivo
  Kaj je novega?


HP EliteBook 850 G4 i7-7500U 16GB/512, LTE, Win10

1.657,86€
dobavljivo
UBIQUITI UF-MM-10G 10GB SFP+ modul
Natisni stran




UBIQUITI UF-MM-10G 10GB SFP+ modul

Cena: 44,96€
Dobavljivost: pokličite
Šifra artikla: AC136306
Vse cene so z 22% DDV

SFP+ modul UBIQUITI UF-MM-10G je namenjen za podaljšanje razdalj na osnovi 10Gbps Ethernet povezljivosti. Je 10GBps visokozmogljiv 850nm multi-mode SFP+ oddajnik. Kompatibilnost z večino Ubiquiti mrežnimi izdelki.

Valovna dolžina TX/RX: 850nm
Največja dolžina kabla: 300 m
Hitrost: 10Gbps
Tip konektorja: 2x LC

UF-MM-10G 810354025914 UBIQUITI 12 mesecev
Artikel je bil dodan v katalog dne 09.04.2018 16:32:37 uri. Zadnja posodobitev je bila izvedena dne 16.07.2018 17:12:49 uri.
  Poglejte tudi
NEC PDW S 32-55L videowall stenski nosilec
Mogoče vas zanima?
NEC PDW S 32-55L videowall stenski nosilec
dobavljivo
35,39€
NEC CK02XUN MFS 55 L videowall konektor kit
Mogoče vas zanima?
NEC CK02XUN MFS 55 L videowall konektor kit
pokličite
35,39€
TOSHIBA EXT103I-V iz 2 na 3 leta za prenosnike razširitev garancije
Mogoče vas zanima?
TOSHIBA EXT103I-V iz 2 na 3 leta za prenosnike razširitev garancije
dobavljivo
34,47€
TP-LINK TL-WR902AC AC750 Dual band potovalni brezžični usmerjevalnik-router / dostopna točka
Mogoče vas zanima?
TP-LINK TL-WR902AC AC750 Dual band potovalni brezžični usmerjevalnik-router / dostopna točka
dobavljivo
36,76€
  Super ugodne cene
HP EliteBook 850 G4 i5-7200U 8GB/256, DOS
1.108,80€
dobavljivo
  Poglejte tudi
Belbled d.o.o.

    Skalna ulica 1
    8222 Otočec ob Krki
    Telefon: 07 30 99 400
    Faks: 07 30 99 401
    E-mail: info@belbled.si
    pon. - pet. / 10 - 12 in 13 - 17 ure
    sob. / 9 - 12 ure, ned. in praznike zaprto